ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Yeni bir arkadaşlık kurmak istiyorsan ama yeni insanlarla tanışacak vakti bulamıyorsan, arkadaşlık sitesi edirneli.com senin için burada! Yepyeni arkadaşlıklar kurmak için hemen üye ol.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Arkadaşlık

Yeni bir arkadaşlık kurmak istiyorsan ama yeni insanlarla tanışacak vakti bulamıyorsan, arkadaşlık sitesi edirneli.com senin için burada! Yepyeni arkadaşlıklar kurmak için hemen üye ol.

1/2
 
  YA DA  

Dünya'da 7 milyar insan yaşıyor. Bunların hepsi hayatlarını bir şekilde yaşanılabilir hale getirmek için sürekli çalışıyorlar. Üstelik daha iyi hayat standartlarında yaşayabilmek için kendi sosyal hayatlarında sürekli fedakarlık yapıyorlar. Bu sebepten dolayı aslında herkes giderek yalnızlaşıyor. Halbuki insanlar yaşadıkları sevinçleri, üzüntüleri ve mutlulukları hep birileri ile paylaşmak isterler. Çünkü hayatta yaşadığımız tüm duygular paylaştıkça artar. İşte bu yüzden yeni arkadaşlıklar kurmak istemek çok doğaldır. Sen de "yeni bir arkadaşım olsun istiyorum" diyorsan, harekete geçmen lazım. Dostluk ve arkadaşlık emek ve çaba gerektiren duygulardır. Mutlu olduğun anları paylaşmak için senin karakterine uygun kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulmak mı istiyorsun? Ama hayatının yoğunluğu buna izin vermiyorsa sen de arkadaşlık sitelerisayesinde kendine uygun yeni arkadaşlar bulabilirsin.

edirneli.com'un semte özel arkadaşlık sitesi olmasından dolayı seninle aynı şehirde yaşayan, ama daha önce tanışma fırsatı bulamadığın pek çok insanla tanışma imkanına sahip olabilirsin. Üstelik edirneli.com'a üye olmak ücretsizdir ve sadece 1 dakikanı alır. Üye olduktan sonra diğer üyelerimizin seni daha iyi tanıyabilmesi açısından profilni eksiksiz br şekilde doldurup, fotoğraflarını yüklemelisin. Yeni bir arkadaş aradığını profilinde belirtebilir ve hatta arkadaşım diyebileceğin insanda olmasını istediğin özellikleri belirtebilirsin. Bu sayede senin profilini inceleyen diğer üyeler seni daha yakından tanıma imkanına sahip olurlar.

Aynı şehirde hatta aynı sokakta yaşadığın ama daha önce tanışma fırsatını bulamadığın insanlarla tanışmak için edirneli.com'a hemen üye ol. Senin gibi yeni arkadaşlıklar kurmak için üye olmuş, binlerce üyemizden biri ol. Belki de arkadaşlıkla başlayan bu ilişki zamanla yerini aşka bırakır? Denemeden bilemezsin değil mi? Uzaklarda olanla vakit kaybetmene gerek yok. Yepyeni arkdaşlıklar seni edirneli.con'da bekliyor.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER