ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili

Aşkı, mutluluğu, sevinci paylaşabileceğin bir sevgilin mi olsun istiyorsun? edirneli.com seni hayatının aşkı ile tanıştırmak için bekliyor! Aşk çok yakınında!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Sevgili mi arıyorsun?

Aşkı, mutluluğu, sevinci paylaşabileceğin bir sevgilin mi olsun istiyorsun? edirneli.com seni hayatının aşkı ile tanıştırmak için bekliyor! Aşk çok yakınında!

1/2
 
  YA DA  

Her insan hayatında aşkı doyasıya yaşayabileceği bir sevgilisi olsun ister. Yeri geldiği zaman beraber ağlayabildiği, yeri geldiği zaman beraber mutlu olabildiği kısacası hayatı paylaşabileceği bir sevgili bulmak herkesin hayali. Senin de bu hayalini gerçeğe çevirmek için daha fazla beklemene gerek yok. Mutlu olabileceğin bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulmak için edirneli.com'a hemen üye ol. Senin gibi kendine uygun bir sevgili adayı arayan binlerce kişi arasına katıl. Hayat yalnız yaşanmayacak kadar güzel. Sen de uzun zamandır süren bu yalnızlığına bir son ver ve hayalini süsleyen sevgilin ile tanış! Sosyal yaşantında yeni insanlar tanışmaya vakit ayıramıyorsan, sen de günümüzde her geçen gün popülerliği artan arkadaşlık siteleri aracılığıyla kendi karakterine ve yetiştiriliş biçimine uyan bir sevgili bul.

edirneli.com'a üye olmak tamamen ücretsiz olup sadece 1 dakikanı alır. Profilini doldurup, en beğendiğin fotoğraflarını yükledikten sonra diğer üye profillerini incelemeye başlayabilirsin. edirne.com'da yer alan detaylı arama seçenekleri sayesinde sen de rüyalarındaki kız arkadaşa kavuşabilirsin. Göz renginden burcuna kadar aklına gelebilecek tüm özellikleri belirtebilir ve aramanı bu şekilde yapabilirsin. Sana en çok uyacağını düşündüğün kişiyle sohbet etmeye başlamak için bir mesaj atman yeterli. Hadi, aşkı ve hayalindeki sevgiliyi yakalamak için daha ne bekliyorsun?

Edirne'nin muhteşem güzelliğini sevgilinle çıkarmaya ne dersin?
Sevgilinle birlikte namı dünyanın dört bir yanında bilinen, Mimar Sinan'ın ustalık eseri Selimiye Camii, kentin ilk anıtsal yapısı Yıldırım Beyazıt Camii, temelinde mukaddes Kabe taşı barındıran Eski Camii; zigzag, karo, burma ve yivli bezemeleriyle kentin siluetine damgasını vuran Üç Şerefeli Camii, muhteşem çinileriyle Muradiye Camii'si gibi Edirne'nin tüm bu ziyaret edilmesi gereken yapılarını dolaşmanın keyfini çıkarabilirsin.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER