ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Mutlu bir evlilik herkesin hayali. Sen de hayaline kavuşmak ve mutlu bir evlilik yapmak istiyorsan ama doğru insan diyebileceğin kişi ile henüz tanışamadıysan, edirneli.com'a hemen üye ol.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Mutlu bir evlilik herkesin hayali. Sen de hayaline kavuşmak ve mutlu bir evlilik yapmak istiyorsan ama doğru insan diyebileceğin kişi ile henüz tanışamadıysan, edirneli.com'a hemen üye ol.

1/2
 
  YA DA  

Evlilik gibi önemli bir kararı almadan önce herkesin en ince ayrıntısına kadar düşünmesi gerekir. Evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki yaşamak için kullanıcıların profillerini gezebilir, sana uygun beklentilere ve özelliklere sahip kişilere mesaj yollayabilirsin. Senin gibi evlilik isteyen kişilerle tanışmak için bu arkadaşlık sitesine üye olabilirsin. Evlilik hayali kuranlar ve hayat arkadaşını arayanlar için sanal dünya pek çok fırsat sunuyor. Tüm detaylarıyla profilini oluştur. Hobilerini, kişisel özelliklerini ve uygun bir fotoğrafını ekle ve evlilik için eş adayını aramaya başla. Sana uygun profillere tıklayarak mesaj yollayabilir ve iletişime geçebilirsin.

Hayatının en önemli adımı olan evliliğe giderken üye olacağın evlilik sitesi de son derece önemli. Uzun yıllardır sektörde olan edirneli.com sana ihtiyacın olan güveni sunacak. Hayallerindeki bayan arkadaş ve erkek arkadaş ararken bursa.net'in şehre özel arkadaşlık sitesi olması sana önemli avantajlar sunacak.Evilik sitelerindeki pek çok kez karşılaşılan sorun bay ve bayan arkadaşların çok uzak mesafelerde oturuyor olmasıdır. Şehre özel arkadaşlık sitesi olmasından dolayı seninle yanı yerde oturan, hatta aynı sokakta yaşadığın ama daha önceden tanışma fırsatı bulamadığın kişilerle tanışma imkanı sağlar. İstersen edirneli.com'un uygulmasını da indirebilirsin. Bu sayede hoşuna giden kişi ile her yerden sohbet etme imkanına sahip olabilirsin.

Mutlu bir yuvaya sahip olmak herkesin hayali! Sen de hayalini kurduğun eş ile tanışmak için daha fazla zaman kaybetme. Aşkı bulmak için edirneli.com'a üye olman yeterli. Dilersen edirneli.com'un mobil uygulamasını indirip, kendine uygun gördüğün kişi ile sohbetine her yerden devam edebilirsin. Evlilik gibi önemli bir kararı almadan önce sana en uygun eş adayını bulman için harekete geç. edirneli.com sayesinde aşkı uzaklarda aramana gerek yok. Şehre özel arkadaşlık sitesi olan edirneli.com seni en yakınındaki kişi ile tanıştırmak için bekliyor.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER